سعی ما انجام پروژه های شما همراه با سرعت بالا دقت بالا کیفیت بالا می باشد.

راشووب فعالیت خود را در حوزه طراحی سایت , اینترنت و تجارت الکترونیک تحت عنوان گوتمپ آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا راشووب بر آن شد تا فعالیت خود را به صورت منسجم و تیمی کامل شکل داده و تمام خدمات مربوط به طراحی و پیاده سازی وب سایت را پوشش دهید.


3 - شروع گفتگو و مشاوره

در مرحله بعد با توجه به طرحی و برنامه ای که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مشخص گردید, با انجام مشاوره های مختلف و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود.

6 - همکاری و توسعه وب سایت

روند رو به رشد و پیشرفت وب سایت واقعا زمانی تحقق پیدا مینماید که این همکاری بین راشووب و شما مشتری گرامی ادامه داشته باشد. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.

2 - ایده پردازی

به محض آشنا شدن شما با راشووب و بستن قرار داد یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. و با انجام مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طرح و برنامه ریزی مینمایند.

5 - تحویل وب سایت

در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت ببینید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.

1 - صدور پیش فاکتور

در قدم اول از طریق صفحه ثبت سفارش اقدام به ثبت سفارش خود کرده و پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. با سرویس جدید و جذاب دریافت سفارش راشووب میتوانید مشخص نمایید دقیقا چه نوع وب سایتی میخواهید.

4 - شروع طراحی

مهمترین بخش که مشتریان هم دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی میباشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید میتوانید آنلاین دمو کار و روال طرحی را ضمن کار دیده و نظر خود را اعلام نمایید.

0
0
0
0

مهارت های ما

گروه طراحی سایت راشووب به اعضای خوب تیم خود می بالد و این افتخار را دارد تا مهارت های اعضای تیم خود را در کمال صداقت منتشر نماید. تمام اعضای متخصص تیم طراحی سایت راشووب برای انجام نیاز های شما آماده خدمت رسانی می باشند.

HTML/CSS
100%
PHP
95%
SEO
75%
JavaScript/JQuery
80%
Laravel
75%
Design
85%
WordPress
75%
PrestaShop
70%
Photoshop
85%